26 травня 2014 року він вийшов з дому у своїх справах і не повернувся. Свідки і родичі активіста повідомляли про причетність до його зникнення членів так званої «кримської самооборони».
Майже через два роки 24 травня 2016 року був викрадений інший активіст – Ервін Ібрагімов.
За інформацією правозахисних організацій за час тимчасової окупації на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя 44 людини стали жертвами насильницьких зникнень. Про долю та місцеперебування 15 з них досі нічого не відомо (https://bit.ly/3fnK0Wr). Українські правоохоронні органи розслідують 36 фактів насильницьких зникнень.
Прокуратурою Автономної Республіки Крим та міста Севастополь здійснюється процесуальне керівництво у 270 кримінальних провадженнях за понад 400 фактами порушення права на життя та здоров’я, насильницького зникнення, позбавлення волі, викрадення людей, тортур та нелюдського поводження на території Кримського півострова з моменту його окупації. У переважній більшості кримінальних проваджень досудовим розслідуванням встановлено причетність до вчинення зазначених злочинів представників держави-окупанта та її окупаційної адміністрації.
Наразі відповідні розслідування українськими правоохоронцями ускладнюються відсутністю доступу до тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, а Російська Федерація, як держава-окупант, яка несе відповідальність за відповідні насильницькі зникнення, розслідувань або не проводить, або проводить не суттєві дії, які до жодного результату не призводять.
Переконані, що правда про ці страшні злочини стане відомою суспільству, а винні понесуть передбачене покарання.