Під час урочистої церемонії передачі Військово-Морським Силам України двох патрульних катерів берегової охорони класу «Island» на території бази Берегової охорони США «Балтимор» Президент України Петро Порошенко вкотре висловив переконання: якщо лідери світу продовжуватимуть дотримуватися цієї позиції, підтримувати продовження санкцій, Україні вдасться перемогти агресора.
«Якщо ми будемо підтримувати тиск, то Крим стане нестерпним тягарем для Москви і агресія втратить для Кремля будь-який сенс. Росія почала платити за безвідповідальну поведінку, за нелегальну анексію Криму, агресію на Сході моєї країни. Санкції працюють і їх необхідно посилити», – сказав Глава держави.
Президент України висловив переконання у тому, що з поверненням на Кримський півострів українського суверенітету, РФ втратить можливості для агресії в інших країнах та дестабілізації ситуації в Чорноморському регіоні.
«З визволенням Криму, Росія опиниться без пускового майданчика і не зможе демонструвати свою силу над Сирією, загрожувати флангу НАТО в Чорному морі, підривати режим боротьби з розповсюдженням засобів масового ураження під керівництвом США шляхом реконструкції радянських ядерних установок в Криму», – наголосив Петро Порошенко.